ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 11944113
nr 1194 4113
Bokverk
5 band, Svenska Slott & Herresäten, helfranska band, 1909
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:19:17
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
1.000 kr